• Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri & Veterinerlik Fuarı
  • 6-9 Ekim 2022
Kalan Süre

Haberler

Evcil Hayvan Sektörü Tek Çatı Altında Buluşacak

Özellikle son yıllarda en hızlı büyüyen sektörlerin başında gelen evcil hayvan sektörü, 26-29 Ağustos 2021 tarihleri arasında tek çatı altında buluşacak. Hayvan severlerin yanı sıra işini büyütmek ve yeni iş yeri kurmak isteyen profesyonellerin buluşma adresi olarak tasarlanan Pet Show, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.
 
 
Sektör temsilcilerinin ve hayvan severlerin her türlü ürün ve hizmete ulaşabileceği Pet Show- Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri & Veterinerlik Fuarı, evcil hayvan ürünleri sektöründeki ürün ve hizmetleri, ithalatçılar, üreticiler, distribütörler, toptancılar ve meslek grupları ile bir araya getirecek.
 
Siz de, beslenme, sağlık, bakım, kozmetik, taşıma, tekstil ürünleri, aksesuar, oyuncaklar, klinik malzemeleri, teknolojik cihazlar, yazılım sistemleri, laboratuvar malzemeleri, veteriner cihazları ve arıcılık ürünleri alanında faaliyet gösteriyorsanız, sektörün en prestijli ticaret buluşmasında yerinizi ayırtın.